logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

Informacje ogólne

Drukuj

Dyrekcja

Dyrekcja Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Rzeszowie:

Robert Bugaj - Dyrektor

Katarzyna Kowalewska - Zastępca Dyrektora do spraw Ekonomiczno-Finansowych

Violetta Tyczyńska - Zastępca Dyrektora do spraw Służb Mundurowych

Iwona Karasowska-Stepaniak - Zastępca Dyrektora do spraw Medycznych

tel. 17 860-41-02

 

Kierownictwo:

Teresa Bieniek - Naczelnik Wydziału - Główny Księgowy.

tel. 17 860-41-14

Maria Ślenzak - Naczelnik Wydziału Ekonomiczno- Finansowego.

tel. 17 860-41-42
e-mail: maria.slenzak@nfz-rzeszow.pl

Natalia Stec - Naczelnik Wydziału Świadczen Opieki Zdrowotmej
tel. 17 860-42-05
e-mail: natalia.stec@nfz-rzeszow.pl

Magdalena Gnatowska - Kierownik Działu Lecznictwa Uzdrowiskowego.
tel. 17 860-41-73
e-mail: magdalena.gnatowska@nfz-rzeszow.pl

Bożena Kloc - Kierownik Działu Wyrobów Medycznych
tel. 17 860-41-97
e-mail: bozena.kloc@nfz-rzeszow.pl

Anna Pliś-Grymanowska - Naczelnik Wydziału Gospodarki Lekami
tel. 17 860-41-99
e-mail: anna.grymanowska@nfz-rzeszow.pl

Renata Kania - Naczelnik Wydziału Spraw Świadczeniobiorców
tel. 17 860-41-40
e-mail: renata.kania@nfz-rzeszow.pl

Rafał Śliż - p.o. Kierownika Sekcji Obsługi Świadczeniobiorców
tel. 17 860-42-51
e-mail: rafal.sliz@nfz-rzeszow.pl

Elżbieta Małecka - Kierownik Sekcji Ewidencji
Tel. 17 860-42-30
e-mail: elzbieta.malecka@nfz-rzeszow.pl

Lidia Kołcz - Naczelnik Wydziału Współpracy Międzynarodowej
tel. 17 860-41-66
e-mail: lidia.kolcz@nfz-rzeszow.pl

Anna Holzer - Kierownik Działu Kontraktowania Świadczeń i Obsługi Umów
tel. 17 860-42-35
e-mail: anna.holzer@nfz-rzeszow.pl

Grażyna Ruchała - Naczelnik Wydziału Kadr i Szkoleń
tel.17 860-42-14
e-mail: grazyna.ruchala@nfz-rzeszow.pl

Grzegorz Małek - Naczelnik Wydziału Informatyki
tel. 17 860-41-08
e-mail: grzegorz.malek@nfz-rzeszow.pl

Jadwiga Woś - Kierownik Sekcji Skarg i Wniosków
tel. 17 860-41-70
e-mail: skargi@nfz-rzeszow.pl

Joanna Stokłosa - Kierownik Sekcji Weryfikacji Uprawnień do Świadczeń Zdrowotnych
tel. 17 860-42-89
e-mail: joanna.stoklosa@nfz-rzeszow.pl

Marek Jakubowicz - Rzecznik Prasowy
tel. 17 860-42-20
e-mail: rzecznik_prasowy@nfz-rzeszow.pl

Masz problem - zadzwoń, napisz - odpowiemy