Narodowy Fundusz Zdrowia Narodowy Fundusz Zdrowia

Pacjenci

Drukuj

Wykaz wszystkich placówek w Polsce w ramach NFZ

Wyszukiwarka „Gdzie się leczyć?” to prosty sposób na uzyskanie listy miejsc, w których każdy pacjent może otrzymać pomoc medyczną w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. W wyszukiwarce można znaleźć następujące informacje:

-  adresy, telefony, lokalizacje i godziny otwarcia przychodni podstawowej opieki zdrowotnej, przychodni specjalistycznych, szpitalach oraz o świadczeniodawcach którzy udzielą świadczeń w domu pacjenta. Dowiesz się też gdzie w ramach ubezpieczenia udać się na badania diagnostyczne lub do stomatologa.

-  gdzie zgłosić w razie nagłego wypadku, jak np. adresy, telefony i lokalizacja Izb przyjęć lub Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych.

- adresy, telefony i lokalizacje aptek, które posiadają umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

- najbardziej dogodnym miejscu z adresem, telefonem i lokalizacją, gdzie możesz zrealizować zlecenie w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne, środki pomocnicze oraz w zakresie protetyki słuchu i optyki okularowej.

-  informacje o adresach, telefonach, lokalizacji i godzinach otwarcia placówek, które realizują badania w ramach programów profilaktycznych.

-  adresy, telefony, lokalizacje i godziny otwarcia placówek realizujących programy lekowe finansowane przez NFZ oraz dodatkowo wyszukiwarkę uniwersalną, za pomocą której odnajdziesz każdy podmiot posiadający ważną umowę z NFZ.