Narodowy Fundusz Zdrowia Narodowy Fundusz Zdrowia

Pacjenci

Drukuj

Harmonogram postoju dentobusów

Harmonogram zaktualizowany 6 maja 2024 r.
Wersja do pobrania i wydruku (format PDF - 0,3 MB)

data postoju dentobusu miejsce postoju dentobusu miejsce postoju dentobusu miejsce postoju dentobusu godziny postoju miejsce postoju miejsce postoju
data dzień tygodnia nazwa powiatu nazwa gminy nazwa miasto/wieś od do nazwa adres
2024-05-06 poniedziałek ropczycko-sędziszowski Ostrów Głogów Małopolski 09.00 15.00 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. KARD. STEFANA    WYSZYŃSKI-EGO W OCIECE Ocieka 352
2024-05-07 wtorek ropczycko-sędziszowski Ostrów Głogów Małopolski 09.00 15.00 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKI-EGO W OCIECE Ocieka 352
2024-05-08 środa jasielski Skołyszyn Skołyszyn 10.00 16.00 SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZY-NIE Skołyszyn 222
2024-05-09 czwartek jasielski Skołyszyn Skołyszyn 10.00 16.00 SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZY-NIE Skołyszyn 222
2024-05-10 piątek jasielski Skołyszyn Skołyszyn 09.00 15.00 SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE Skołyszyn 222
2024-05-13 poniedziałek jasielski Skołyszyn Skołyszyn 09.00 15.00 SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZY-NIE Skołyszyn 222
2024-05-14 wtorek dębicki Brzostek Kamienica Górna 09.00 15.00 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GRZEGORZA PIRAMOWICZA W KAMIENICY GÓRNEJ Kamienica Górna 172
2024-05-15 środa jasielski Skołyszyn Skołyszyn 10.00 16.00 SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZY-NIE Skołyszyn 222
2024-05-16 czwartek jasielski Skołyszyn Skołyszyn 10.00 16.00 SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZY-NIE Skołyszyn 222
2024-05-17 piątek mielecki Przecław Rzemień 9.00 15.00 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWSKIEJ W RZEMIENIU Rzemień 257
2024-05-20 poniedziałek mielecki Przecław Rzemień 09.00 15.00 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWSKIEJ W RZEMIENIU 257 Rzemień
2024-05-21 wtorek ropczycko-sędziszowski Sędziszów Młp. Sędziszów Młp. 09.00 15.00 PRZEDSZKOLE ZACZAROWANY DOMEK UL. Szkolna 23
2024-05-22 środa mielecki Przecław Rzemień 10.00 16.00 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWS-KIEJ W RZEMIENIU 257 Rzemień
2024-05-23 czwartek dębicki Pilzno Pilzno 10.00 16.00 OCHRONKA ZGROMADZENIA SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK BDNP Ul.  Żeromskiego 2
2024-05-24 piątek dębicki Pilzno Pilzno 09.00 11.00 OCHRONKA ZGROMADZENIA SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK BDNP Ul. Stefana Żeromskiego 2
2024-05-24 piątek dębicki Pilzno Pilzno 11.00 15.00 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W PILŹNIE ul. Węgierska 36
2024-05-27 poniedziałek jarosławski Jarosław Jarosław 09.00 15.00 MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR.10 W JAROSŁA-WIU Os. Kombatantów 22
2024-05-28 wtorek ropczycko-sędziszowski Sędziszów Młp. Sędziszów Młp 09.00 15.00 PRZEDSZKOLE ZACZAROW-ANY DOMEK UL. Szkolna 23
2024-05-29 środa kolbuszowski Niwiska Siedlanka 10.00 16.00 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY W SIEDLANCE Siedlanka 72
2024-05-31 piątek brzozowski Brzozów Brzozów 09.00 15.00 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE IM. ŚW. JANA PAWŁA II W STAREJ WSI Stara Wieś 790A