Narodowy Fundusz Zdrowia Narodowy Fundusz Zdrowia

Pacjenci

Drukuj

Aktualności

Zdrowe Zakończenie Wakacji w Polańczyku 20-22 sierpnia

śr 18 Sie 2021

Weekendowe Zdrowe Zakończenie Wakacji w Polańczyku
Narodowy Fundusz Zdrowia wspólnie z Sanatorium uzdrowiskowym „Dedal” z Polańczyka, Centrum Medycznym „Medyk” z Rzeszowa oraz Fundacją „SOS Życie” z Mielca zaprasza na „Zdrowe Zakończenie Wakacji” do Polańczyka.

Od 20 sierpnia (piątek) do 22 sierpnia (niedziela) każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Wakacje i opalenizna idą w parze, ale czy znamię lub pieprzyk, to naprawdę nic groźnego? Aby mieć pewność, będzie można za darmo sprawdzić to na bezpłatnym badaniu dermatoskopem.
  • Panowie, kiedy wasze Żony lub Mamy miały wykonaną mammografię lub cytologię? Nie odkładajmy zdrowia na później i zachęćmy nasze Kobiety do skorzystania z cytomammobusa – przychodni na kółkach wyposażonej w nowoczesny sprzęt medyczny.
  • Wakacje się kończą, ale wyjazdy zagraniczne nie. Jeśli zapomniałeś wyrobić EKUZ – zapraszamy na stanowisko NFZ. EKUZ wydamy bezpłatnie w ciągu kilku minut.
  • Czy wiesz, że profil zaufany pozwala zaglądnąć w historię naszego leczenia i złożyć dokumenty w urzędach bez wychodzenia z domu? Na stanowisku NFZ będzie można otrzymać login do cyfrowego świata.
  • Masz więcej niż 40 lat? Kiedy ostatni raz wykonywałem profilaktyczną morfologię krwi? Jeśli wygenerujesz 2 dni wcześniej na swoim Internetowym Koncie Pacjenta e-skierowanie, to w Polańczyku wykonasz bezpłatnie komplet badań. Nie masz IKP? – zadzwoń minimum 2 dni wcześniej na numer 22 735 39 53 – konsultant wypełni ankietę za Ciebie i wygeneruje e-skierowanie. Do badania wystarczy tylko dowód tożsamości.
  • Czy wiesz czym są antocyjany i jak pomagają zachować zdrowie? Jeśli nie, zapraszamy na pokazy kulinarne oraz degustacje przekąsek i soków.

Szczegóły na plakacie

Moc zdrowych atrakcji czeka przy Sanatorium „DEDAL” w Polańczyku przy ul. Zdrojowej 23.
Ciesz się urokami Polańczyka i zakończ z nami zdrowo wakacje!

 

Autor: Iwona Karasowska-Stepaniak, Zastępca Dyrektora do spraw Medycznych
Wszystkie aktualności