Narodowy Fundusz Zdrowia Narodowy Fundusz Zdrowia

Pacjenci

Drukuj

Kalendarz Zdrowych Wydarzeń - od 9 do 16 września 2023

Data: od 9 września 2023 (sobota) do 16 września 2023 (sobota)
Nazwa: Senioralnia Rzeszowskie
Miejsce: wiele miejsc w Rzeszowie, szczegóły w harmonogramie

 

W dniach 9-16 września 2023 roku odbędą się tegoroczne Senioralia Rzeszowskie, w ramach których na terenie całego Rzeszowa zorganizowanych zostanie ponad 40 wydarzeń o różnorodnej tematyce adresowanych do mieszkańców powyżej 60 roku życia.

Wydarzenie ma na celu aktywizację oraz integrację wszystkich rzeszowskich seniorów poprzez szereg bezpłatnych wydarzeń i działań o charakterze kulturalnym, edukacyjnym, rekreacyjnym i rozrywkowym. By promować zdrowie i znaczenie profilaktyki zdrowotnej Podkarpacki Oddział NFZ zaprasza:

  • 11 września 2023 r. w godzinach 9 - 16 do mobilnego stanowiska edukacyjnego w Rzeszowskim Domu Kultury, filia przy ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 17
  • 15 września 2023 r. o godzinie 16 w Rzeszowskim Domu Kultury, filia przy ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 17 na wykład rzecznika prasowego Podkarpackiego NFZ "Profilaktyka to nie tylko badania, czyli słów kilka o tym, jak nie chcemy być zdrowi".

Na stanowisku profilaktycznym Podkarpackiego NFZ, doradca NFZ będzie:

  • informował klientów o programach profilaktycznych NFZ i MZ dedykowanych dla jego grupy wiekowej, płci i jednostki chorobowej oraz udzielał szczegółowych informacji o możliwościach zapisu i placówkach realizujących dany program profilaktyczny,
  • rozdawał ulotki i materiały promocyjne dotyczące programów profilaktycznych,
  • pomagał założyć aplikacje w telefonie: mojeIKP oraz mojeFizjo+,
  • zachęcał do korzystania z portalu Diety.NFZ oraz programu "8 tygodni do zdrowia",
  • promował akcję „Środa z Profilaktyką”

Więcej szczegółów na stronie internetowej

 

ZAPRASZAMY

 

Plakat informacyjny